Yayındayız!

Yayındayız!

Yayındayız!

Garaj Yayında!

Günlük yaşamda ulaşım için ihtiyaç duyduğumuz otomobiller bazılarımız için adeta bir tutkudur. Çocuğuna bakar gibi hassas olan otomobil sahipleri, bakımlarını eksik etmeyen sürücüler ve otomobiller hakkında meraklı olanlar. Kısacası otomobil bizim için yalnızca bir ulaşım aracı değil aynı zamanda bir tutkuya dönüşmüş durumda.
Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte otomobillerde kullanılan donanımlarında çoğalması ister istemez bazı durumlarda kafa karışıklığına neden oluyor. Yani eskiden basit bir karbüratör arızasını servise gitmeden kendi başımıza çözebiliyorken bugün ise bu maalesef mümkün değil. Çünkü otomobilin her donanımının bilgisayara bağlı olması ve bunlarında sensörler aracılığıyla çalışıyor olması ister istemez bizi yetkili servislere mahkûm bırakıyor. Tabi yetkili servis otomobil konusundaki tüm bilgilere sahip, ancak bunun bir de maliyeti söz konusu. Yani sıradan bir tamirciye gitmek yerine yetkili servise gittiğinizde cebinizden çıkan paranın miktarı üç katına çıkıyor. Bunun içinde otomobil sürücüleri çözümü internet sitelerinde ve forumlarda buluyor.

İşte buradan çıkarak hazırlamış olduğumuz garaj forum sitemizde tüm ihtiyaç duyduğumuz bilgileri bize anlık ve taze olarak veriyor. En büyük avantajı ise kayıtlı üyelerin kendi aralarında mesajlaşabiliyor olması ya da kafasındaki soruyu sorarak bunun yanıtını diğer kullanıcılar tarafından bulabiliyor olmasıdır.

Ne İşe Yarar?

Garaj.web.tr'nin aslında yaptığı iş çok açık. Otomobil sahiplerinin ya da otomobiller hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin ortak buluşma alanı diyebiliriz.

Yayındayız!

Garaj Forumları.

Kayıtlı üyelerin amacının otomobiller hakkında bilgi almak olması tek bir alanda toplanmasını gerektirir. Sahip olduğunuz aracın markası ya da modeli ne olursa olsun kullanıcılar sizin sorduğunuz bilgilere sitemiz üzerinden yanıtlar verebiliyor. Bunun size en önemli kazanımı ise yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi yetkili servise binlerce lira ödeme ihtiyacını ortadan kaldırıyor olmasıdır. Yani aracınızda yaşayacağınız veya yaşadığınız bir sorunun çözümü için yetkili servise gitmek yerine kendiniz evinizde de çözebiliyorsunuz.

Bu açıdan bakıldığında çok büyük bir faydası var. Tabi kullanıcıların burada merak ettiği sorulardan bir tanesi de garaj.web.tr'nin bunu ne için yaptığı yani bu durumdan herhangi bir gelir elde edip etmediğidir. Kesinlikle hayır diyebiliriz. Sitemiz kullanıcılar üzerinden herhangi bir kar bekleyişi içerisinde değildir. Bunun için forum sitemize üyelik işlemleri ücretsizdir ve herhangi bir ücret talebi bulunmamaktadır. Kullanıcılar doğru bilgilerini sisteme girdiklerinde hemen hızlıca kayıt işlemini gerçekleştirebilirler.

Dolayısıyla gün içerisinde ihtiyaç duyduğu bilgilere anlık ve taze olarak erişim sağlayabilirler.

Forum Siteleri

Otomobil forum siteleri genel olarak bu amaca hizmet ediyor olsa da her sitenin kendi politikası vardır. Yani bazı otomobil siteleri yalnızca otomobil incelemeleri ile uğraşırken bazıları da otomobil arızaları gibi konular üzerinde yoğunlaşmaktadır. Biz forum sitemizi hazırlarken herhangi bir konu üzerinde yoğunlaşmak istemedik.

Konuyu daha fazla dallarıp, budaklandırmadan ilgili bağlantıları paylaşacağım.


Konu Linki: https://garaj.web.tr/yayindayiz.html
Web Adresi: https://garaj.web.tr/

--- En Çok Okunanlar


1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski